Szukając idealnego miejsca wypoczynkowego dla nas i naszych bliskich wcale nie musimy wyjeżdżać z miasta. Warto wykorzystać przydomowy taras i zaprojektować go w taki sposób, aby umożliwiał relaks w okresie wiosny i lata. Meble tarasowe technorattan są jednym z najczęściej wybieranych kompletów, kiedy idzie o aranżację przydomowych przestrzeni wypoczynkowych. 

Eleganckie meble tarasowe technorattan 

Dlaczego to właśnie meble tarasowe technorattan są jednymi z najchętniej wybieranych? Klienci sklepów meblowych przede wszystkim mówią o ich estetyce i doskonałym wyglądzie. Za projektami mebli stoją doświadczeni projektanci, którzy łączą funkcjonalność mebla z najnowszymi trendami i oczekiwaniami kupujących. Druga istotna rzecz to trwałość – meble tarasowe technorattan są wysoce odporne na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne czy odkształcanie. 

Wysoka odporność mebli technorattanowych na uszkodzenia wynika z zastosowanych materiałów. Wierzch mebla pokrywa technorattanowa plecionka – jest to tworzywo syntetyczne o nieporowatej strukturze, które idealnie sprawdza się w naszych warunkach. Technorattan nie chłonie wilgoci, brudu, nie jest podatny na zmienne temperatury czy na promieniowanie słoneczne. Nie odkształca się, nie traci koloru. Stelaż mebla tworzy się z lekkiego aluminium malowanego proszkowo: materiał ten zabezpieczony jest przed działaniem wilgoci i rdzą. Dzięki zastosowaniu aluminium znacząco zmniejsza się też waga mebla. 

Meble tarasowe technorattan – jakie meble wybrać?

Komplety technorattanowe obfitują w ciekawe elementy, takie jak leżanki ogrodowe czy fotele wiszące. Warto również zwrócić na klasyczne rozwiązania, takie jak sofy narożne, które staną się punktem centralnym w naszych ogrodach czy na tarasach. 

Author

Comments are closed.