Nie trzeba wiele, by wykreować wygodne miejsce do odpoczynku w ogrodzie. Meble ogrodowe 5-osobowe to praktyczne komplety, które pozwolą na odpoczynek w pojedynkę, w gronie bliskich czy też znajomych. Szeroki wybór kompletów pozwoli na dopasowanie mebli do konkretnej aranżacji.

Technorattanowe meble ogrodowe 5-osobowe

Nie ma wątpliwości, że to komplety technorattanowe cieszą się dzisiaj największym zainteresowaniem. Nowoczesne wzornictwo, trwałe materiały oraz ciekawa kolorystyka sprawiają, że są to jedne z chętniej kupowanych kompletów meblowych. Meble ogrodowe 5-osobowe z technorattanu to zazwyczaj kolekcje składające się z obszernej sofy, fotela i stolika kawowego. Warto pamiętać, że kolekcje technorattanowe są niezwykle rozbudowane, co pozwoli na wykreowanie własnego kompletu, dopasowanego do konkretnych potrzeb. Meble ogrodowe 5-osobowe tego typu oparte są na stabilnych ,aluminiowych stelażach malowanych proszkowo. Wierzch mebli tworzy technorattanowa plecionka o nieporowatej strukturze, która nie wchłania brudu czy wilgoci. Atutem jest fakt, że technorattan jest odporny na działanie promieni UV, przez co nie płowieje. Dobrym pomysłem będzie uzupełnienie kompletu o miękkie poduszki, siedziska i pledy, które znacząco podniosą komfort odpoczynku.

Meble ogrodowe 5-osobowe w cieniu pergoli

Chcąc odpoczywać blisko natury, warto zadbać o odpowiednią ochronę przed słońcem. Ustawiając meble ogrodowe 5-osobowe w cieniu pergoli, zapewnić można sobie i bliskim komfortowy cień, nawet w najbardziej upalne dni. Zadaszenie tarasu to funkcjonalna konstrukcja, którą z powodzeniem można wykorzystać również w ogrodzie. Pergole wznoszone są modułowo, a dach wykonany jest z aluminiowych listew. Listwy są ruchome – dzięki temu użytkownicy mogą regulować kąt ich ustawienia i decydować o tym, jak wiele światła wpada pod pergolę. Meble ogrodowe 5-osobowe w cieniu pergoli warto uzupełnić o funkcjonalny stolik kawowy. Nowoczesne stoliki mogą posiadać blaty wykonane z naturalnego drewna, co znacząco podnosi estetykę otoczenia.

Author

Comments are closed.