Stworzenie funkcjonalnej zabudowy tarasu jest dzisiaj prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Do dyspozycji mamy wiele interesujących kompletów meblowych, w tym meble tarasowe z drewna egzotycznego. Czy meble takie spełnią nasze oczekiwania? Czy sprawią, że taras nabierze niebanalnej oprawy?

Jakie meble tarasowe z drewna egzotycznego wybrać?

Szeroki wybór mebli sprawia, że możliwe jest zaprojektowanie przestrzeni idealnie dopasowanej do naszych potrzeb. Szukając niebanalnych rozwiązań, warto wybrać meble tarasowe z drewna egzotycznego. Meble takie nie tylko podniosą estetykę otoczenia, ale też sprawią, że lato nie będzie mieć końca. Meble tarasowe z drewna egzotycznego to zarówno rozbudowane komplety modułowe, jak i stoły i stoliki, idealne do stref kawowych i jadalnianych. Niebanalnym meblem okaże się sofa ogrodowa, w której stelaż wykonano z twardego drewna eukaliptusowego. Jasny kolor drewna doskonale współgra z ciemniejszym kolorem tapicerki poduszek i siedzisk. Drewno jest niezwykle pożądanym materiałem – jest trwałe, odporne na ścieranie, uszkodzenia. Sofy mogą być dekorowane w sposób nietuzinkowy: wypełnienie podłokietników i pleców tworzy lina polipropylenowa, która nie rozciąga się, nie wchłania wilgoci.

Meble tarasowe z drewna egzotycznego – stolik kawowy

Niebanalną formą aranżacji przestrzeni jest wykorzystanie stolików i stołów z naturalnego drewna. Meble tarasowe z drewna egzotycznego tego typu posiadają blaty wykonane z eukaliptusa lub drewna tekowego. Uzupełnieniem dla takich stolików będą wygodne fotele i krzesła o profilowanych oparciach. Aby przestrzeń nabrała ciekawej oprawy warto na stolikach ustawić lampiony rattanowe – taki naturalny dodatek doskonale komponować się będzie z drewnianym stołem.

 

 

 

 

 

 

 

Author

Comments are closed.