Tyle mówi się o tym, że blockchain sprawił, iż pojawił się BTC na rynku. No ale nie można zapomnieć o tym, że blockchain development doprowadził do pojawienia się innych coinów. Może są one mniej znane, ale są nadal obecne i nie można ich wykluczyć z rynku kryptowalut.

Nowe możliwości 

Każda blockchain development company sprawia, że pojawiają się nowe możliwości, jeżeli chodzi o inwestycje na rynku kryptowalut. 10Clouds, jak również wiele innych przedsiębiorstw robią wszystko, aby zaoferować swoim klientom nowe, lepsze usługi, w tym chociażby blockchain application development. To im można zawdzięczać to, że na rynku kryptowalut dostępne są takie mało znane, ale nadal doceniane wirtualne monety, jak:

  • Chainlink (LINK) – powstała po to, aby rozwiązać problem łączności smart kontraktów z zewnętrznymi źródłami danych. To nie tylko mało znana, wirtualna waluta, ale także zdecentralizowana platforma pomagająca w tworzeniu łańcucha bloków.
  • Cardano (ADA) – kryptowaluta, która wyróżnia się otwartym kodem źródłowym. ADA to także projekt, bazujący na technologii blockchain, którego celem jest propagowanie zachowań ekologicznych. Głównym zadaniem jest zapewnienie bezproblemowej obsługi smart kontraktów, oferujących zupełnie nowe możliwości.
  • Dogecoin (DOGE) – czy ktoś jest w stanie uwierzyć, że oto wirtualna waluta, która miała być tylko żartem? Pewne przypadki sprawiły jednak, że Doge pozostał na rynku. Nazwa oraz logo tej wirtualnej monety zostały zainspirowane Piesełem – internetowym memem z psem rasy Shiba Inu.
  • Binance Coin (BNB) – token użyteczności. To dzięki niemu można spodziewać się zdecydowanie mniejszych opłat, jeżeli chodzi o dokonywanie inwestycji.

 

Czy mało znane, wirtualne coiny są warte uwagi?

Blockchain software development sprawił, że wirtualne coiny obecne są na rynku. Ktoś może powiedzieć, że ich niska popularność każe zachować ostrożność. No bo nie są one tak znane, jak BTC, czy ETH. Prawda jest taka, że niezależnie od tego, z jaką kryptowalutą ma się do czynienia – zawsze należy zachować ostrożność. Dosłownie każdy coin obciążony jest ryzykiem – bez względu na poziom popularności.

Kompleksowe blockchain development services pomagają w obserwacji giełd online, w różnych miejscach, gdzie aktualnie inwestor się znajduje. Tylko uważne obserwacje sytuacji giełdowej, pomagają zapobiec gwałtowną utratą pieniędzy. Nagła zmiana kursu pojawić się może bowiem w najmniej oczekiwanej chwili. 

 

Author

Comments are closed.