Fotobudka stała się niemal nierozłącznym elementem każdej imprezy. Nic dziwnego! Dzięki niej goście wesela, współpracownicy czy koleżanki z wieczoru panieńskiego mogą w łatwy sposób upamiętnić udaną zabawę. Selfie Time dysponuje wyjątkowymi selfie boxami, które stały się alternatywą dla klasycznej fotobudki, a sprawiają jeszcze więcej przyjemności!

Selfie boxy idealne rozwiązanie na Twoim weselu

Fotobudka Wrocław? A może skusisz się na coś ciekawszego? Wybierz selfie boxy, które dostępne są w 3 różnych stylach! Sam zdecyduj jaka scenografia odpowiada klimatowi Twoje imprezy. Zagwarantuj gościom niesamowite wspomnienia, do których z łatwością powrócą dzięki niezwykłym zdjęciom. To rozwiązanie nie tylko upamiętni ważny dzień, ale także zintegruje uczestników wydarzenia. Firma Selfie Time zapewnia dostęp do różnorodnych stylów, dzięki czemu stworzysz zabawne rockowe zdjęcia, jak i te w klimacie boho czy elegancji. Jeżeli interesują Cię zdjęcia grupowe, to rozwiązanie także przypadnie Ci do gustu. Boxy skonstruowane zostały w formie mobilnych selfie roomów, aby móc przeprowadzić profesjonalną sesję fotograficzną. Uwiecznij rodzinną atmosferę na jednym zdjęciu! Wynajmę fotobudki na wesele i dam gwarancję niezapominanej zabawy – Selfie Time.

Więcej możliwości z alternatywą fotobudki od Selfie Time

Z myślą o miłośnikach zdjęć i pamiątek stworzono selfie boxy w różnych stylach:

  • elegancka klasyka,
  • rockowe boho,
  • tęczowy jednorożec.

Sam zdecyduj, który klimat idealnie wkomponuje się w Twoją imprezę. Nie musisz się ograniczać do jednego stylu, jeżeli chcesz zapewnić gościom większą dawkę zabawy, możesz mieć je wszystkie! Dla tych, którzy chcą urozmaicić swój wizerunek, dostępnych jest mnóstwo rekwizytów – wystarczy dać się ponieść wyobraźni.

 

Co więcej, nie trzeba posiadać profesjonalnego sprzętu lub opłacać fotografa, aby zdjęcia wyszły dobrze. W takiej scenerii fotografie wykonane zarówno telefonem jak i polaroidem będą wyglądały niezwykle! Selfie boxy dają mnóstwo możliwości, dzięki czemu nie musisz się ograniczać tak jak w przypadku tradycyjnych fotobudek. Chcesz, aby na zdjęciach pojawiło się logo Twojej firmy, a może hasło przewodnie imprezy? O nic się nie martw Selfie Time zadba o każdy szczegół, ponieważ w swoich działaniach kieruje się m.in.:

  • profesjonalizmem,
  • innowacyjnością,
  • kreatywnością,
  • różnorodnością,
  • personalizacją.

Pozwól upamiętnić dobrą zabawę w wyjątkowy sposób i wspominaj ją z uśmiechem na twarzy!

 

Author

Comments are closed.