Niestety, nie każdemu z nas jest dane cieszyć się własnym ogrodem. Czy osoby mieszkające w blokach muszą rezygnować z tego, co latem kochamy robić najbardziej – delektowania się piękną pogodą w prywatnym zaciszu? Niekoniecznie! Namiastką ogrodu z prawdziwego zdarzenia może być balkon. Starannie urządzona strefa zapewni Ci warunki sprzyjające wartościowemu odpoczynkowi na świeżym powietrzu. Ważnym elementem balkonowej kompozycji jest lampa. Rattan – to właśnie naturalne tworzywo wniesie do aranżacji ciepło i naturalność.

Stylowa i subtelna lampa – rattan mile widziany na każdym balkonie  

Lampa rattan godnie zastąpi klasyczne, elektryczne urządzenia, których montaż na wolnym powietrzu może okazać się zbyt problematyczny. Subtelne lampy w formie lampionów rozleją po balkonie subtelną poświatę i stworzą po zmroku romantyczną atmosferę sprzyjającą długim rozmowom do późnej nocy. Gdzie znajdziesz solidnie wykonane, bezpieczne w użytkowaniu i efektowne lampy rattanowe? Poszukiwania dodatków na balkon zacznij od przejrzenia katalogu cenionej marki Vimine. W ofercie producenta znajdziesz szeroki wybór ręcznie wykonanych lampionów w różnorodnych kształtach. Każdy model możesz kupić w dwóch kolorach – białym o przecieranej strukturze oraz klasycznym. Ażurowe, lekkie lampiony wyposażone są w szklane wkłady. Wysokiej jakości szkło nie nagrzewa się, zapewniając tym samym maksymalne bezpieczeństwo użytkowania.

Dodatki i meble rattanowe Vimine – kompleksowo dla pięknego balkonu i ogrodu

Lampy rattanowe stworzą zgrany duet z innymi produktami wyplatanymi z tego samego materiału. Ustawiając na balkonie lampiony, donice i meble rattanowe Vimine, stworzysz urokliwą strefę przywołującą wspomnienie wakacji w rajskich tropikach. 

Author

Comments are closed.