Niektóre przyszłe uważają, że odzież i bielizna ciążowa są zbyteczne.

Przecież ciąża trwa tylko dziewięć miesięcy, więc po co niepotrzebnie wydawać pieniądze?

Jeśli jednak kupisz odpowiednie ubrania i bieliznę, będziesz mogła z nich korzystać o wiele dłużej. Przy wyborze, kieruj się przede wszystkim jakością i fasonem.

Odzież i bielizna ciążowa – kupować czy nie?

Wysokiej jakości odzież i bielizna ciążowa to nie tylko inwestycja w ciążę. Wytrzymałe materiały wysokiej jakości i sprytne wycięcia z otworami do karmienia gwarantują, że ulubione tekstylia pozostaną absolutnie niezbędne jeszcze podczas karmienia piersią.

Poza tym odzież i bielizna ciążowa dostosowują się teraz do aktualnych trendów modowych, dzięki temu możesz również kupić ubrania, które odpowiadają Twojemu stylowi.

Bogaty asortyment obejmuje wszystko – od sukienek ciążowych, spodni, bluzek po wygodne i praktyczne biustonosze ciążowe i do karmienia.Niezależnie od tego, czy szukasz eleganckiej odzieży, ubrań do pracy, kostiumu kąpielowego czy stroju sportowego, z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego na każdą okazję.

Na szczęście skończyły się czasy workowatych sukienek ciążowych i wyjątkowo nieestetycznej bielizny ciążowej. Teraz przyszła mama może ubrać się modnie i wygodnie, co ma ogromne znaczenie. Odpowiedni ubiór dodaje pewności siebie i poprawia samopoczucie.

Kiedy można nosić odzież i bieliznę ciążową?

Już w ósmym tygodniu ciąży lub nawet wcześniej Twoje ulubione dżinsy mogą stać się zbyt ciasne. Poza tym niektóre materiały stają się drażniące dla skóry, a fasony niewygodne.

Niektóre kobiety, zanim jeszcze zrobią test ciążowy, zauważają dyskomfort. Poza tym, rośnie nie tylko brzuszek, ale często piersi stają się większe i nabrzmiałe. Wtedy nawet ulubiony biustonosz staje się niewygodny.

Do 36 tygodnia ciąży zwiększa się również produkcja krwi i wody w organizmie. To sprawia, że ​​skóra staje się bardziej wrażliwa, nie wspominając o nudnościach, uderzeniach gorąca i ogólnym osłabieniu. Ciało kobiety w ciąży bardzo się zmienia się i właśnie wtedy odpowiednia odzież i bielizna ciążowa mogą zapewnić jej optymalne wsparcie.

Jak wybrać odpowiedni rozmiar?

To, że rośnie brzuch, piersi, biodra nie oznacza, że przyszła mama musi nosić tylko luźne tuniki i sukienki.

Odpowiednia odzież i bielizna ciążowa jest modna i stylowa, a zarazem uwzględnia zmiany fizyczne. Ubrania są skrojone w taki sposób, aby było wystarczająco dużo miejsca na wciąż rosnący brzuch i dlatego są dobrym rozwiązaniem już na początku ciąży.

Bardzo ważnym aspektem jest odpowiedni rozmiar, szczególnie w przypadku bielizny ciążowej. Powinnaś czuć się komfortowo w biustonoszu ciążowym i do karmienia, dlatego musi być idealnie dopasowany.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://lenaodniemowlakadoszkolniaka.pl/pol_m_Bielizna-dla-kobiet-317.html.

Author

Comments are closed.