Czarne meble kuchenne? Czy to dobry pomysł, jeżeli chodzi o urządzenie wnętrz? Jak się okazuje jest to jeden z najmodniejszych trendów aranżacyjnych, który wykorzystywany jest w coraz większej ilości domów.

Czarne meble kuchenne i inne dodatki

Tak, ktoś powie, że tego rodzaju meble są zbyt ciemne i nie będą pomocne w urządzeniu kuchni. Jeżeli ktoś tak uważa, to może pomyśleć o tym, aby dobrać do nich stylowe i jasne dodatki, dzięki którym pomieszczenie nie będzie wydawać się takie mroczne. Wśród takich dodatków można wymienić chociażby białe ściany i białą podłogę. Mając na myśli podłogę można zdecydować się na płytki, które doskonale sprawdzają się w kuchni. Chociaż drewniana podłoga w białym kolorze, w odpowiedni sposób zabezpieczona przed działaniem czynników zewnętrznych, także będzie doskonałym pomysłem, który idealnie dopasuje się do mebli w kolorze czarnym.

Matowe meble do kuchni

Nie można powiedzieć, że czarne meble kuchenne w lakierze z błyszczącym wykończeniem są złe. Wręcz przeciwnie. Wyglądają bardzo elegancko. Przy czym “cieplejsze” wydaje się matowe wykończenie. Do tego nie będzie trzeba dobierać wielkich dodatków. W tym wypadku będzie to idealna propozycja dla osób ceniących styl minimalistyczny. Do takich pomieszczeń nie można wnosić zbyt wielu dodatków, ale wystarczy zdecydować się na drewniane blaty kuchenne w naturalny, jasnym odcieniu, dobrać do tego odpowiednie oświetlenie (z “ciepłym” światłem) i można cieszyć się niezwykle funkcjonalnym i estetycznym pomieszczeniem kuchennym. 

Author

Comments are closed.

https://wnetrzaikrajobraz.pl/7-wskazowek-przy-remoncie-domu-o-czym-pamietac/ https://wingate.biz/okna-antywlamaniowe-skuteczna-ochrona-przed-kradziezami/ https://woco.pl/gotuj-smacznie-i-zdrowo/